Enel PS, kao inženjerska kuća, većinu svoje energije usmerava ka kompleksnim rešenjima prilagođenim biznisu korisnika, što vama omogućava da se fokusirate na svoje osnovno poslovanje.

Oglasi za posao

Referent servisa

Preduzeće trenutno ima 105 zaposlenih u Srbiji i Crnoj Gori i lider je u regionu za zaštitna napajanja električnom energijom u svim oblastima rada i u pružanju usluga projektovanja i realizacije Data Centara. ENEL PS je partner vodećih svetskih kompanija kao što su: Schneider Electric, APC, CE+T, Power One, Elcos, Enersys.

Radi proširenja poslovanja i poslovnih aktivnosti na realizaciji projekata preduzeće Enel PS raspisuje konkurs za radno mesto:

Opis posla:

  • Administrira i vrši kontrolu tekuće dokumentacije servisa
  • Otvara, ažurira i zatvara servisne naloga za sve vrste poslova servisa
  • Vodi evidenciju i vrši kontrolu trebovanja i zaduženja materijala i rezervnih delova po servisnim nalozima
  • Vrši naplatu i kontrolu računa servisnih usluga
  • Prati, generiše i dostavlja sve potrebne izveštaje u skladu sa potrebama sektora

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Znanje engleskog jezika
  • Poželjno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Karakteristike:

  • Komunikativnost, preduzimljivost i odgovornost
  • Spremnost na timski rad
  • Spremnost na rad u dinamičnom okruženju

Biografiju i motivaciono pismo možete poslati do 4.6.2018. na email adresu: zaposlenje@enelps.com, sa naznakom za koje radno mesto se prijavljujete.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.